Cesta: OMA » Slovensko » Bratislavský kraj » Bratislava » okres Bratislava I » Staré Mesto » Oblasť Partizánska » Doprava » dpb » bus
Oblasť Partizánska Doprava dpb bus
Doprava od dpb typu bus
V Oblasť Partizánska prevádkuje dpb 43 liniek dopravy typu bus, ktoré majú 30 km. Tieto sú tvorené dobrovoľníkmi ako ste vy. Môžete doplniť ďalšie.
Všetky Doprava od dpb typu bus Slovenska.
Interaktívna mapa dopravy
Doprava od dpb typu bus sa dajú nájsť aj cez regióny (napríklad pohorie alebo kraj).
Interaktívna mapa dopravy
Doprava od dpb typu bus
V Oblasť Partizánska prevádkuje dpb 43 liniek dopravy typu bus, ktoré majú 30 km.
- mhd Bus N34: Hlavná stanica = > Pri kríži n34
- mhd Bus N31: Hlavná stanica = > Cintorín Slávičie n31
- mhd Bus N95: Hlavná stanica = > Depo Petržalka n95
- mhd Bus 131: Hlavná stanica = > Cintorín Slávičie 131
- mhd Bus 84: Pri kríži = > Ovsište 84
- mhd Bus 83: Pri kríži = > Kutlíkova 83
- mhd Bus 93: Hlavná stanica = > Vyšehradská 93
- mhd Bus 184: Hroboňova = > Ekonom. univerzita 184
- mhd Bus N93: Hlavná stanica = > Jasovská n93
- mhd Bus 93: Vyšehradská = > Hlavná stanica 93
- mhd Bus N93: Jasovská = > Hlavná stanica n93
- mhd Bus N31: Cintorín Slávičie = > Hlavná stanica n31
- mhd Bus 184: Ekonom. univerzita = > Prokopa Veľkého 184
Pokračovanie
- mhd Bus N34: Pri kríži = > Hlavná stanica n34
- mhd Bus 83: Kutlíkova = > Pri kríži 83
- mhd Bus 84: Ovsište = > Pri kríži 84
- mhd Bus N95: Depo Petržalka = > Hlavná stanica n95
- mhd Bus 147: Hodžovo nám. = > Búdková 147
- mhd Bus N61: Hlavná stanica = > Letisko n61
- mhd Bus N80: Hlavná stanica = > Kapitulský dvor n80
- mhd Bus N61: Letisko = > Hlavná stanica n61
- mhd Bus N80: Kapitulský dvor = > Hlavná stanica n80
- mhd Bus N53: Hlavná stanica = > Vajnory n53
- mhd Bus N70: Hlavná stanica = > Stn. P. Biskupice n70
- mhd Bus N55: Hlavná stanica = > Na pántoch n55
Pokračovanie
- mhd Bus N70: Stn. P. Biskupice = > Hlavná stanica n70
- mhd Bus N55: Na pántoch = > Hlavná stanica n55
- mhd Bus N53: Vajnory = > Hlavná stanica n53
- mhd Bus 147: Búdková = > Hodžovo nám. 147
- mhd Bus 94: Blumentál = > Holíčska 94
- mhd Bus 80: Kollárovo nám. = > Kapitulský dvor 80
- mhd Bus 80: Kollárovo nám. = > Nesto 80
- mhd Bus 80: Kollárovo nám. = > Kapitulský dvor = > Cintorín Petržalka 80
- mhd Bus 31: Blumentál = > Cintorín Slávičie 31
- mhd Bus 39: Súhvezdná = > Cintorín Slávičie 39
- mhd Bus 59: Na pántoch = > Antolská 59
- mhd Bus 94: Holíčska = > Blumentál 94
- mhd Bus 80: Kapitulský dvor = > Kollárovo nám. 80
- mhd Bus 80: Cintorín Petržalka = > Kapitulský dvor = > Kollárovo nám. 80
- mhd Bus 39: Cintorín Slávičie = > Súhvezdná 39
Pokračovanie
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...